CCBC2   V2Центр транскордонного співробітницва

Громадська організація

«Центр транскордонного співробітництва»

 

адреса: 14000, Україна, м. Чернігів, проспект Миру 76/16
e-mail: ctsorgua22@gmail.com

Smaller Default Larger
Середа, 29 листопада 2017 17:27

Залучення науковців Чернігівського національного технологічного університету до виконання проекту «Транскордонна система гідрометеорологічного та екологічного моніторингу річки Дніпро»

Залучення науковців Чернігівського національного технологічного університету до виконання проекту «Транскордонна система гідрометеорологічного та екологічного моніторингу річки Дніпро»

29.11.2017 року відбулось підписання договорів проекту «THEOREMS-Dnipro Trans-boundary Hydro-metEORological and Environmental Monitoring System of Dnipro river» - «Транскордонна система гідрометеорологічного та екологічного моніторингу річки Дніпро», який буде виконуватись в рамках програми територіального співробітництва «Білорусь-Україна».

 

Слід відзначити, що на даний момент моніторинг параметрів води в річці Дніпро проводиться періодично, з залученням відповідних фахівців, які виконують роботи на місці. Автономні безпровідні станції моніторингу та веб-додатки, розроблені в рамках проекту, дозволять суттєво підвищити ефективність моніторингу параметрів води в річці Дніпро, сприяти обізнаності та своєчасно інформувати населення регіону про стан екологічної ситуації.

Залучення до виконання проекту науковців і студентів Чернігівського національного технологічного університету сприятиме вирішення актуальних проблем регіону. Результати виконання проекту в подальшому також можуть бути впроваджені і на інших річках Чернігівської області, зокрема на Десні, що створить інтегровану систему моніторингу водних ресурсів області.

Бажаємо успіхів в реалізації проекту!

 

Оригінал статті можливо переглянути на офіційному сайті Чернігівського національного технологічного університету.

Залиште ваші коментарі

Коментувати пост як гість

0

Люди в цьому діалозі

3 Коментарі | Додати Ваш
Яндекс.Метрика