CCBC2   V2

Центр транскордонного співробітницва

Smaller Default Larger

Підсумкова конференція в рамках проекту «Громадянський діалог – співпраця органів самоврядування – вища якість публічних послуг» Рекомендовані

Підсумкова конференція в рамках проекту «Громадянський діалог – співпраця органів самоврядування – вища якість публічних послуг» пройшла шостого листопада в Києві.

Учасники конференції представники органів місцевого самоврядування, неурядових організацій та учасники проекту. Під час конференції учасники мали змогу висловити свою думку щодо участі в навчальних модулях проекту.  

Foto 1

Обговорили подальші шляхи співпраці позп межами проекту. Участь у конференції взяв представник Недім Усеінов, представник Польсько-Канадської Програми Підтримки Демократії, що адмініструється Фондом Міжнародної Солідарності. Він ознайомив присутніх з можливостями підтримки які надаються Фондом Міжнародної Солідарності для реалізації процесів децентралізації в Україні, та закликав до співпраці.

Foto 2
Учасники презентували свої проекти, які виникли в ході реалізації проекту «Громадянський діалог – співпраця органів самоврядування – вища якість публічних послуг». Деякі з проектів знаходяться в тракті реалізації, для інших вони шукають кошти. За словами учасників такі проекти дають поштовх для розвитку України та допомагають покращити співпрацю між представниками самоврядування.

Foto 3

Foto 4

 

Завантажити прикріплення: