CCBC2   V2

Центр транскордонного співробітницва

Громадська організація

«Центр транскордонного співробітництва»

 

адреса: 14000, Україна, м. Чернігів, проспект Миру 76/16
e-mail: ctsorgua22@gmail.com

Smaller Default Larger
січ.
17
13 : 34

Шановні колеги!

Громадська організація «Центр транскордонного співробітництва» запрошує компетентних та зацікавлених виконавців прийняти участь у конкурсному відборі виконавця для створення і впровадження систем управління земельними ресурсами в шести об'єднаних територіальних громадах Херсонської області.

вер.
03
18 : 11

Ключевое мероприятие в рамках проекта «Практики ЕС в сфере эко-инноваций для МСП на белорусско-украинских трансграничных территориях» состоялось 14-23 августа 2021 года.
В рамках учебного визита в приграничные эко-инновационные МСП и организации Украины 16 представителей малого и среднего бизнеса Украины, начинающих бизнесменов, представителей гражданского общества, вовлеченных в процессы развития бизнеса и оказывающих информационную, консультационную, обучающую поддержку МСП, посетили эко-инновационные объекты предпринимательской деятельности в приграничных областях Украины.

лип.
06
17 : 36

У лютому 2021 року Кабмін скасував ряд позитивних правил розподілу коштів на соціально-економічний розвиток регіонів. Зокрема, одним з таких рішень було скасування пропорційного розподілу коштів між регіонами відповідно до кількості населення. Тож, Чернігівщина опинилася серед областей, які отримали найменше грошей – усього 40 млн грн, що складає 2,4% від усієї субвенції та 41 грн на одного мешканця.

січ.
18
20 : 26

В рамках проекта «Создание возможностей для развития эко-инноваций, как главной предпосылки успешного приграничного сотрудничества в сфере малого и среднего предпринимательства» Центр трансграничного сотрудничества провел для представителей  приграничных регионов Украины и Беларуси тренинг «Эко-инновационный потенциал МСП», посвященный внедрению подходов к развитию эко-инноваций и обсуждению проблем, которые они решают в области устойчивого развития.

січ.
10
14 : 25

Запрошуємо до участі у панельній дискусії на тему: «Розберемося зі сміттям: європейський досвід з північних областей України», що відбудеться 16 січня 2020 року у місті Чернігові.

Панельна дискусія проводиться в рамках серії регіональних заходів, організованих Інститутом європейської політики (Берлін: http://iep-berlin.de/) та Громадською школою дієвих практик ЄС (CiSEP: http://cisep.eu/uk/). Серія заходів спрямована на обговорення локальних викликів на шляху виконання Угоди про асоціацію з ЄС та Угоди про повну і всеосяжну зону вільної торгівлі у широкому контексті громадянського суспільства.

Сторінка 1 із 18