CCBC2   V2

Центр трансграничного сотрудничества

Общественная организация

«Центр трансграничного сотрудничества»

 

адрес: 14005, Украина, г. Чернигов, проспект Мира 76/16
e-mail: ctsorgua22@gmail.com

Smaller Default Larger
Сен
03
18 : 11

Ключевое мероприятие в рамках проекта «Практики ЕС в сфере эко-инноваций для МСП на белорусско-украинских трансграничных территориях» состоялось 14-23 августа 2021 года.
В рамках учебного визита в приграничные эко-инновационные МСП и организации Украины 16 представителей малого и среднего бизнеса Украины, начинающих бизнесменов, представителей гражданского общества, вовлеченных в процессы развития бизнеса и оказывающих информационную, консультационную, обучающую поддержку МСП, посетили эко-инновационные объекты предпринимательской деятельности в приграничных областях Украины.

Июль
06
17 : 36

У лютому 2021 року Кабмін скасував ряд позитивних правил розподілу коштів на соціально-економічний розвиток регіонів. Зокрема, одним з таких рішень було скасування пропорційного розподілу коштів між регіонами відповідно до кількості населення. Тож, Чернігівщина опинилася серед областей, які отримали найменше грошей – усього 40 млн грн, що складає 2,4% від усієї субвенції та 41 грн на одного мешканця.

Янв
18
20 : 26

В рамках проекта «Создание возможностей для развития эко-инноваций, как главной предпосылки успешного приграничного сотрудничества в сфере малого и среднего предпринимательства» Центр трансграничного сотрудничества провел для представителей  приграничных регионов Украины и Беларуси тренинг «Эко-инновационный потенциал МСП», посвященный внедрению подходов к развитию эко-инноваций и обсуждению проблем, которые они решают в области устойчивого развития.

Янв
10
14 : 25

Запрошуємо до участі у панельній дискусії на тему: «Розберемося зі сміттям: європейський досвід з північних областей України», що відбудеться 16 січня 2020 року у місті Чернігові.

Панельна дискусія проводиться в рамках серії регіональних заходів, організованих Інститутом європейської політики (Берлін: http://iep-berlin.de/) та Громадською школою дієвих практик ЄС (CiSEP: http://cisep.eu/uk/). Серія заходів спрямована на обговорення локальних викликів на шляху виконання Угоди про асоціацію з ЄС та Угоди про повну і всеосяжну зону вільної торгівлі у широкому контексті громадянського суспільства.

Дек
27
10 : 00

26 грудня 2019 року в м. Києві (Admiral Hall Conference Center) було проведено круглий стіл на тему: «Розвиток цифрових навичок та компетентностей в Україні: передумови та практичні кроки».

Захід відбувся в рамках проекту «Сприяння формуванню порядку денного та інституційних передумов для розвитку цифрових компетентностей в Білорусі, Україні та Грузії», що реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу через регрантингову схему Форуму громадянського суспільства Східного партнерства. Проект реалізується Поліським фондом міжнародних та регіональних досліджень (Україна), Центром міжнародного бізнесу та економічного розвитку (Грузія), Науково-технологічною асоціацією «ІНФОПАРК» (Білорусь).

Страница 1 из 15